Udanych i bezpiecznych wakacji!

IMG 31665 300x200 Udanych i bezpiecznych wakacji! aktualnosci Wreszcie wyczekiwany przez uczniów  koniec roku szkolnego. Ostatnie 10 miesięcy  to był okres bardzo intensywnej pracy dla dzieci i młodzieży, ale także dla nauczycieli, i im wszystkim należy  się wypoczynek i ładowanie akumulatorów przed następnym rokiem szkolnym. Wakacje to czas relaksu, ale dzieci i rodzice powinni sobie zdawać sprawę z niebezpieczeństw czyhających na młodych ludzi. Zróbmy wszystko, co możliwe, żeby wakacje były dla nich bezpieczne. Continue reading

Święto Marynarki Wojennej.

Tym razem w Świnoujściu odbyły się 28.06.2015 Centralne Obchody Święta Marynarki Wojennej. Miałam zaszczyt uczestniczyć w tym wielkim Święcie żołnierzy w marynarskich  mundurach.

Podziękowania za 5 lat dobrej prezydentury

Dziękujemy Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu za 5 lat dobrej prezydentury. Do 6. sierpnia będzie miał jeszcze do podpisania kilka ustaw bardzo ważnych dla Polski i Polaków. Jako Prezydent nie gonił za własnym epitafium. a pokazał, że kocha Polskę i że Ojczyzna jest dla Niego najważniejsza.

 

Prace w komisjach sejmowych.

Projekty ustaw zazwyczaj są najpierw rozpatrywane w komisjach.

Młodzi zapaśnicy w Wolinie

Z okazji Dni Wolina najmłodsi zapaśnicy z Klubów z Polski i Niemiec walczyli 27.06.2015 w Polsko-Niemieckim Festiwalu Zapasów w Stylu Wolnym.
Jak co roku, na zawody przejechał Mistrz Świata i Europy Andrzej Supron.
Miałąm możliwość i zaszczyt pogratulować znakomitych osiągnięć sportowych młodym, utytułowanym wolińskim zapaśnikom – Oli Kotlewskiej i Kordianowi Skrzyńskiemu, tegorocznym mistrzom Polski i członkom Kadry Narodowej.
Podziękowałam również Pani Grażynie Laskowskiej – nauczycielowi, działaczowi społecznemu i wielkiemu Przyjacielowi młodzieży za oddanie młodym pokoleniom.