O co chodzi prezesowi?

Demonstracja w Szczecinie. 300x169 O co chodzi prezesowi? aktualnosci Wiele osób głosujących na PiS w tych wyborach kierowało się przesłankami dobrej zmiany, którą przed wyborcami obiecywali – wcześniej mało znani politycy tej partii – Andrzej Duda i Beata Szydło. Podczas kampanii wyborczej w głębokich czeluściach PiS schował swoich rzeczywistych przedstawicieli tzn. Antoniego Macierewicza, Mariusza Kamińskiego i przede wszystkim prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Szydło wyszło z worka po wyborach i to nie w postaci nowej Premier RP, a w postaci prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który rządzi i dzieli w tej partii.  Prezes był głównym układającym rząd i nie ma wątpliwości, że to on był inicjatorem błyskawicznego ułaskawienia Mariusza Kamińskiego i ataku na Trybunał Konstytucyjny. Dalej funkcjonuje konspiracja przed wyborcami, bo zmiany zazwyczaj następują nocą, żeby wyborcy nie byli świadkami oszustw i manipulacji PiS.
Jest taka zasada obowiązująca w polityce, że najważniejsze zmiany wygrywający wybory przeprowadzają  jak najszybciej po wyborach. To nie przypadek, że prezes Kaczyński zajął się na początku Trybunałem Konstytucyjnym, bo tylko Trybunał i Konstytucja RP stoi mu na drodze do układania Polski wg jego wzorców, nawet jeśli łamie się prawo i Konstytucję. Posłowie i senatorowie PiS bezrefleksyjnie, nie czytając ustaw, w każdym głosowaniu podnoszą rękę, tak jak im każe prezes. Prezydent Andrzej Duda jest do dyspozycji Jarosława Kaczyńskiego o każdej porze dnia i nocy.
Konstytucja RP jest najważniejszym aktem prawnym broniącym praw obywateli. Trybunał stoi na straży Konstytucji. Obecni sędziowie Trybunału wiele razy pokazali, że są niezależni w swoich wyrokach i nie ma dla nich znaczenia jaka partię reprezentuje władza.  Sędziowie Trybunału strzegą Polaków, przed politykami takimi jak prezes Kaczyński, którzy chcą prawa obywateli ograniczać, chcą ubezwłasnowolniać Naród, zniszczyć opozycję, wolną prasę, radio i telewizję, uczyć dzieci i młodzież tego, w co sami wierzą. Wg prezesa Polacy mają myśleć tak jak on i bezwolnie poddawać się jego wyrokom. Na tym właśnie ma polegać zmiana w Polsce.  Wszystko zaczęło się  od oszustwa wyborczego i dalej rządzenie ma polegać na mamieniu Polaków. Czy chcielibyśmy, żeby o naszych sprawach decydowali oszuści? PiS nie spodziewał się, że Polacy spontanicznie wyjdą na ulicę bronić swoich praw. Zwoził zwolenników prezesa autokarami z całej Polski, ale i tak nie udało się przebić manifestacji Komitetu Obrony Demokracji.                                                                         Teraz PiS chce złamać opór Polaków i szykuje nową ustawę wprowadzającą zniesienie prawa do manifestacji i pełną kontrolę Internetu. Od nas zależy czy damy się zniewolić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *