97. posiedzenie Sejmu RP zakończone.

Sesja Nadzwyczajna Rady Miasta Świnoujście

Rozmawialiśmy o przyszłości i perspektywach rozwoju Morskiej Stoczni Remontowej GRYFIA.

Święto Marynarki Wojennej.

Tym razem w Świnoujściu odbyły się 28.06.2015 Centralne Obchody Święta Marynarki Wojennej. Miałam zaszczyt uczestniczyć w tym wielkim Święcie żołnierzy w marynarskich  mundurach.

Podziękowania za 5 lat dobrej prezydentury

Dziękujemy Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu za 5 lat dobrej prezydentury. Do 6. sierpnia będzie miał jeszcze do podpisania kilka ustaw bardzo ważnych dla Polski i Polaków. Jako Prezydent nie gonił za własnym epitafium. a pokazał, że kocha Polskę i że Ojczyzna jest dla Niego najważniejsza.

 

Prace w komisjach sejmowych.

Projekty ustaw zazwyczaj są najpierw rozpatrywane w komisjach.

Młodzi zapaśnicy w Wolinie

Z okazji Dni Wolina najmłodsi zapaśnicy z Klubów z Polski i Niemiec walczyli 27.06.2015 w Polsko-Niemieckim Festiwalu Zapasów w Stylu Wolnym.
Jak co roku, na zawody przejechał Mistrz Świata i Europy Andrzej Supron.
Miałąm możliwość i zaszczyt pogratulować znakomitych osiągnięć sportowych młodym, utytułowanym wolińskim zapaśnikom – Oli Kotlewskiej i Kordianowi Skrzyńskiemu, tegorocznym mistrzom Polski i członkom Kadry Narodowej.
Podziękowałam również Pani Grażynie Laskowskiej – nauczycielowi, działaczowi społecznemu i wielkiemu Przyjacielowi młodzieży za oddanie młodym pokoleniom.

 

Szkolny Ośrodek Żeglarski w Przytorze-Łunowie już otwarty.

Dziś uczestniczyłam w uroczystościach otwarcia Szkolnego Ośrodka Żeglarskiego w Świnoujściu-Przytorze-Łunowie. Wspaniały Ośrodek, z którego powinniśmy być naprawdę dumni. Dziękuję serdecznie Sponsorom i wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania. Gratuluję tym, którym będzie służył.